Kishimoto Yeni Projesine Başladı
20 11 2014

Kishimoto Yeni Projesine Başladı

Serinin başlığı After Naruto After Next Summer (Narotu'dan Sonra, Sonraki Yazdan Sonra) belirlendi.

Kadokawa'nın Entermix Dergisi Naruto'nun yaratıcısı Masashi Kishimoto ile yaptığı röportajı Cuma günü yayınladı. Röportajda, Kishimoto Naruto'nun yan serisi olacak bir mini serinin Shueisha'nın Haftalık Shonen Jump Dergisi'nde önümüzdeki bahar içinde yayınlanacağını söyledi. Entermix bu serinin kesin olarak önümüzdeki nisan ayında başlayacağını yazdı.

Kishimoto ayrıca Naruto ile alakalı başka işleri de bir sonraki yaza kadar yapacağını ciddiyetle Naruto'dan başka bir şey düşünemediğini söyledi. Henüz neler olacağını kafasında kurgulamasa da fanlarının bu projeler için sabırsızlandığını belirtti. Ancak yeniden bir mangaya başlamak 40'na basan Kishimoto için zor görünüyor. Mangaka Osamu Akimoto 'yu takip edeceğini belki söyleyemeyiz ama Kishimoto hala Akimoto'ya ne kadar hayran olduğunu gözler önüne serdi. Kishimoto şaka yoluyla haftalık olmasa da hayranlarının karşısına yeni bir projeyle çıkacağını belirtti.


Her şeyden çeşitli aktiviteler ve çocuklarıyla daha fazla zaman geçirerek onlarla oynamakta planları arasında yer almakta. On yıl önce evlenen Kishimoto, durmaksınız Naruto için çalıştı. Şakayla karışık sözlerinde, Naruto ve diğer karakterlerin ailesinin bir bireyi olduğunu ifade etti.

Entermix ise Yeni Mini Naruto manga serisini Nisan ayında sanat sergisi ile başlayacağını notları arasında paylaştı. Ek olarak bu yayınlanacak olan serinin yanında Kishimoto tarafından tasarlanacak olan dev duvarkağıtları satılacak.

 

Pandapple