K Project Dönüyor
12 11 2014

K Project Dönüyor

Ünlü serinin yeni sezonu geliyor!

King Records' Starchild, Salı günü, 2015 yılında yayınlanacak olan K Project'in yeni sezonunu doğruladı.

Geçen ay K Project'in resmi Twitter hesabında anime hakkında bir açıklama yapılmıştı.Yapımcılar 2015 yapılacak seri için yeşil ışık yaktı. Fakat yapılan duyuru da anime hakkında bir bilgi verilmedi. Önceden bir anime serisi ve ardından da K: Missing Kings adıyla bir devam filmi gelmişti. Personel tarafından yayınlanan görüntü de Yashiro karakteri gözükürken, şu sözleri söyler; "Onların her birinin bağları vardır..."

Yui Kuroe'nin kaleminden çıkan K-Countdown mangası 27 Aralıkta, Kodansha's ARIA Dergisinde yayınlanmaya başlayarak okuyucuların karşısına çıkmıştı. K: Missing Kings filminde manganın aksine birçok karakter eksikti. İzleyiciler farklı karakterlerle farklı bakış açılarına tanık oldu.

Los Angeles'ta yapılan Anime Expo ve Paris'te yapılan Japon Expo Fuarı, K: Missing Kings filminin dünya prömiyerine ev sahipliği yaptılar. Ayrıca Eleven Arts filmi Eylül ayının sonlarına doğru Kanada'da yayınladı.Anime serisi ise 2012 yılında yayınlanmıştı.Anime birden çok manga uyarlamasına ve doujinshilere ilham verdi.

 

Pandapple