Hounds: The Last Hope Geliyor
07 02 2015

Hounds: The Last Hope Geliyor

Oyuncu otakular dikkat! Hounds: The Last Hope çok yakında Türk oyun severlerle buluşuyor.

Kapalı betası 2015 Bahar'ında başlayacak oyun takım olarak savaşmayı sevenler için ideal. MMORPS türündeki Hounds'da uzaylı istilası ile birlikte dünyaya yayılan bir virüs, insanlar ve hayvanlarda mutasyona neden oluyor. Düşünme yetisini yitiren yaratıklara karşı çaresiz kalan insanlar son bir umutla yeniden bir araya geliyor ve kurtuluşları için savaşmaya başlıyor. 
 
Bu amansız mücadeleye katılan kahramanlardan biri olarak Hounds'da ister PvE ister PvP modunda savaşabileceksiniz. PvE modunda, yaratıklar ve boss'lara karşı takımınızla detaylı bir strateji hazırlamalı; PvP’de ise 6 farklı mod ve 20’ye yakın harita seçeneği ile ister takımınızla isterseniz bireysel olarak mücadele edebileceksiniz.
 
Açık Arttırma (Auction House), Silah Geliştirme, Eşya Seviye Atlatma, Klan Sistemi, Takas, Sıralama, Oyun İçi Mailleşme gibi pek çok farklı özelliği sunan Hounds: The Last Hope'da JoyOtaku ekibi olarak bizim en çok ilgimizi çeken oyunda kullanabileceğimiz kostümler oldu. Bruce Lee'nin efsane kostümünden denizci üniformasına ve hatta maid kostümüne savaşırken tarzınızı ortaya koymak mümkün. Erkeklerden görseldeki maid kostümünün cosplayini yapacak kadar cesaretli biri çıkar mı bilinmez ama bizim ekip şimdiden denizci üniformasının cosplayini yapmak için planlara başladı. 
 
 
Hounds: The Last Hope ile ilgili detaylı bilgi edinmek için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://www.houndsonline.com/tr/
 
Cosplay fotoğraflarınızı bize iletmeyi ihmal etmeyin!