Işık Hızı Koşucusu (1. Bölüm)

Sena Lise'ye başladığında göze batmamaya yemin eder, ancak onun hızını fark eden takım kaptanı onu hemen takıma yazdırır. Ama gizli bir isimle... Eyeshield 21

Haydi Amerikan Futbolu Oynayalım! (2. Bölüm)

Sena takıma girmiştir. Namı değer Eyeshield hızlıdır ancak futbol hakkında hiç bir şey bilmemektedir. Şimdi akıllardaki tek soru bahar sezonuna hazır olabilecek midir?


Sahada Alevli Bir İz Bırakmak! (3. Bölüm)

Sena artık ilk maçına çıkıyor! Ancak Mamori'yi Eyeshield 21 olmadığına inandırmak ve maçı kazandıracak sayıyı yapmak o kadar kolay olacak mı?

Ellerimde Ne Tutuyorum! (4. Bölüm)

Sena kendisine bebek gibi davranan Mamori'den uzaklaşmak gerekliliğine inanmaya başlıyor. Tek düşüncesi "Kendini antrenmana verme zamanı"


Yarım-Saniye Koruyucuları! (5. Bölüm)

Ojo Beyaz Şövalyeler neredeyse Sena'yı eziyor. Kurita'dan gelecek sihirli bir konuşma Eyeshiled 21'i kendine getirebilecek ve takımına tekrar inandıracak kadar etkili mi?

Mızrak Çelmesinin Delici Üstünlüğü! (6. Bölüm)

Eyeshiled 21'in efsane hızı takımın çok kolay sayı almasına sebep olmakta. Peki ya bu duruma çıldıran Beyaz Şövalyeler koçu oyuna Shin'i sokarak Sena'yı parçalamasını isterse?


Kazanmak için Savaşmak! (7. Bölüm)

Shin'in oyuna ağırlığını koymasından sonra Şövalyeler skoru dengelemişlerdir. Sena Shin'in sert müdehalelerinin verdiği acıları unutup artık oyunun geri kalanını oynamayı düşünmeye başlar.

Asla Vazgeçme! (8. Bölüm)

Ojo'nun üstünlüğüne rağmen Yarasalar ve Eyeshield savaşmaya devam ediyor. Sena Shin'e karşı kendi küçük zaferi için her türlü mücadeleye hazır.


Yakalama Ustası! (9. Bölüm)

Sena'nın yeni oyuncu araştırmalarında çok şanslı olduğu söylenebilir. Karşılaştığı muhteşem yakalayıcı Raimon Tarou için tek sorun onun beyzbol takımını tercih etmesi olabilir.

Kahraman'ın Özellikleri! (10. Bölüm)

Sena, Sakuraba'nın sakatlığından dolayı kendini çok suçlu hissetmektedir. Bu yüzden onu Monta'da hastanede ziyaret eder. Onun umutsuz halini gördüğünde ise onu cesaretlendirmek ister.